Povídka: BMI story

10. dubna 2065 – Den fitnessu – dnes aspoň hodinku makání navíc!

Fibrella Aloisovi: Ty hajzle, nemůžeš se mi ozvat nebo se aspoň ukázat na komunikátoru, mám si to snad vysvětlovat tak, že náš vztah skončil? Přitom jsem tě včera i dnes zaměřila podle tvýho čipovýho identifikátoru v Ghettu Obézů, no fuj, to se tam chodíš cpát kalorickejma fujtajblama nebo co?

10. dubna 2065 – Den fitnessu – dnes aspoň hodinku makání navíc!

Fibrella Aloisovi: Už je večer a pořád o tobě nevím. Dokonce i čip máš odrušenej. Vykašlal ses na mě  definitivně, nebo jak? Kašlala bych na to, ale dnes jsme měli rezervaci na Metabolic Dance jako dvojice, copak tam můžu jít sama? Mrknu na komunikátor, jestli bych narychlo sehnala jinýho partnera, ale štveš mě.

11. dubna 2065 – Den značek – dnes každý slaví se svou oblíbenou značkou a dostane dárek!

Fibrella Aloisovi: Dneska jdu na Diesel párty, jdeš taky? Ale to je fakt naposledy, co si s tebou chci něco domluvit! Jestli si budeš dál hrát na Out of service a hlásit Error, tak vážně udělám to, že v komunikační síti změním náš status ze „JSOU SPOLU/STEADY“ na „ENDED“ a sebe nataguju jako FREE.

11. dubna 2065 – Den značek – dnes každý slaví se svou oblíbenou značkou a dostane dárek!

Alois Fibrelle: Ahoj, Fibrelko. Jsem totální lůzr, tak bude fakt lepší, když to skončíme. Sedím teď skoro pořád v Ghettu Obézů, chlastám pivo, žeru buřty s cibulí a chleba se škvarkama a vůbec se nehejbu. Ale nemá cenu, abys mi za to nadávala, tak si šetři baterky komunikátoru. Na Diesel Party nemůžu, neprošel bych brankou. Teda nezkoušel jsem to, ale určitě mám vyšší BMI než dvacet, takže mě branky už na žádný místa pro Elitu štíhlejch nepustěj. A dokonce myslím, že už mám BMI přes 25, takže tím pádem nemůžu ani na místa a akce určený pro Plebejce a vopravdu mi nezbejvá než zůstat mezi Obézním póvlem. Ale mně je tady dobře. Tak si mě vymaž.

11. dubna 2065 – Den značek – dnes každý slaví se svou oblíbenou značkou a dostane dárek!

Fibrella Aloisovi: Phew!!!!!! Cože, vždyť pácháš prakticky sebevraždu, a to chceš, abych to tak nechala? Vůbec tomu nemůžu věřit. To se nemůžeš trochu ovládnout a nežrat? A co sex? Při něm přece vydáš minimálně 300 kalorií, na tos nemyslel? Nehledě na euforický hormony a oxytocin. No já vím, ty si teď zvyšuješ hladinu serotoninu hnusným mastným žrádlem a chlastem. Ach jo, proč není takový sebedestruktivní chování trestný? Proč se takový lidi jako ty nechávaj svýmu osudu a tloustnutí v ghettech pro Obézní póvl? Myslím, že v týhle společnosti je něco prohnilýho. Prostě se s tím nemůžu smířit. Vzpamatuj se! Prosíííím!

15. dubna 2065 – Den měření krevního tlaku – dnes se určitě nezapomeň zkontrolovat!

Fibrella Aloisovi: Ty to snad myslíš vážně! Neozýváš se a zaměřuju tě pořád tam v ghettu! Krevní tlak mi z toho příšerně vylítnul, sto šedesát na devadesát, to je fakt hustý. Kvůli tobě si zničím zdraví. Sama nechápu, proč mi to není víc jedno. Copak bych na tebe vůbec chtěla šáhnout? Na to tvoje nechutný, disgustující sádlo, kterým seš obalenej? Ani klacíkem! Fuj, fuj, fuj!

20. dubna 2065 – Den vítězství Lifestyle Party – před deseti lety naše společnost začala podporovat ty, kdo žijí zdravě a stylově! Nezapomeň jít k příštím volbám!

Fibrella Aloisovi: Takže definitivní konec? Jo, půjdu k příštím volbám, jak mi říká komunikátor, ale budu volit radikály. Vidím, že na takový, jako seš ty, je tenhle systém moc mírnej: branky, který pouštěj na výběrový akce jen lidi s BMI pod 20, jsou vám obézům úplně ukradený. Ale proč by měla společnost tolerovat všechny ty pivní, buřtový a špekový feťáky jako jsi ty a poskytovat jim zdravotní péči? Radikálové tyhle závislosti prostě zakážou a bude to. Třeba pak sám přijdeš na to, co je pro tebe doopravdy lepší a prospěšnější. Jak strašně se mi ošklivíš a hnusíš! Pořád na to musím myslet, i když nechci. Copak tě vůbec nic nepřivede k rozumu?

22. dubna 2065 – Den životního prostředí – dnes vystrč aspoň na chvíli nos na čerstvý vzduch a dýchej!

Alois Fibrille: Ahoj, Fibrilko, fakt si mě už vymaž. Koukám, že ses dala na politiku, a ta je mi fakt ukradená. Je mi fuk, že nemám volební právo, protože branky propouštěj k volbám jen Plebejce, ale nás tlusťochy ne. A je mi fuk, že bych to volební právo moh získat zpátky, kdybych zhubnul. Prostě je mi to, nezlob se za ten výraz, u zadku. Tady v ghettu jsem potkal Boženku. Má BMI asi 28 a moc jí to sluší. Snad jsem tě moc nenaštval. Jsem šťastnej.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *